KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
200 Kişilik Kız Öğrenci Yurdu İnşaatı
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yapımı başlanan 200 kişilik kız öğrenci yurdu inşaatında temel kazma çalışması tamamlandı![200 Kişilik Kız Öğrenci Yurdu İnşaatı](/meb_iys_dosyalar/2015_07/k_23124303_11709490_10153158769838305_8660655622605131252_n.jpg)
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yapımı başlanan 200 kişilik kız öğrenci yurdu inşaatında temel kazma çalışması tamamlandı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca yaptırılan kız öğrenci yurdunun 2016-2017 Eğitim öğretim yılındahizmete girmesi planlanmaktadır. Yurdun tamamlanmasıyla birlikte İlçemizdeki yatılı kalan kız öğrencilerimizin tamamına hizmet vermesi beklenmektedir.