KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2016 YILI ÖĞRETMENLERİN İL İÇİ VE İL DIŞI YER DEĞİŞİKLİĞİ
2016 yılı il içi yer değişikliğine göre ilçemiz öğretmenlerinden 14 öğretmen gitmiş olup, il içi yer değişikliğine göre 6 öğretmende ilçemize gelmiştir. 2016 Yılı il dışı yer değişikliğine göre ilçemizden toplamda 9 öğretmen ayrılmış olup 15 öğretmen ise ilçemizde göreve başlayacaktır. İlçemizden ayrılan öğretmenlerimize yapmış oldukları hizmetler için teşekkür eder yeni gelen öğretmenlerimize hoşgeldiniz dileklerimizi sunarız.![2016 YILI ÖĞRETMENLERİN İL İÇİ VE İL DIŞI YER DEĞİŞİKLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_29115322_k_28155517_images122.jpg)