KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DUALARIMIZ SİNEM ÖĞRETMEN İÇİN

17/03/2017 Cuma günü Tavşanlı Kütahya yolunda meydana gelen kazada yaralanan  Öğretmenimiz Sinem KIYAK´ın bir an önce iyi olup görevinin başına dönmesi tüm öğrencileri ve öğretmen arkadaşları dualarıyla onu hasretle bekliyor. 
DUALARIMIZ SİNEM ÖĞRETMEN İÇİN

17/03/2017 Cuma günü Tavşanlı Kütahya yolunda meydana gelen kazada yaralanan İlçemiz Gülten Dayıoğlu Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Sinem KIYAK´ın Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesinde tedavisine devam ediliyor.  Kendisinin bir an önce iyi olup görevinin başına dönmesi için tüm eğitim camiası ve öğrencileri olarak Dualarımızı eksik etmiyoruz. Sevgili öğretmenimize Rabbimizden şifalar diliyoruz. Bu gibi elim hadiselerin meydana gelmemesi Eğitim Camiası olarak en büyük temennimiz. Görev yaptığı Anaokuluna adı verilen Dünya Çocuk Edebiyatı alanında tanınan İsim Gülten Dayıoğlu hanımefendi de sürekli arayarak yaşanan elim olay karşısındaki üzüntülerini belirtip öğretmenimiz hakkında bilgi alıyor.

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.