KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GAZİ EMET ORTAOKULU VE YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTAOKULU TARAFINDAN HAZIRLANAN 15 TEMMUZ OKUL GAZETESİ TAKDİMİ
Gazi Emet Ortaokulu ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan '15 Temmuz Okul Gazetesi', İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal ŞEN'e öğrenciler tarafından takdim edildi. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.![GAZİ EMET ORTAOKULU VE YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTAOKULU TARAFINDAN HAZIRLANAN 15 TEMMUZ OKUL GAZETESİ TAKDİMİ](/meb_iys_dosyalar/2024_01/15124637_whatsappimage20240103at22.09.48.jpg)