KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN´in Öğrenci Yurdu İnşaatı Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN İnşaatı devam eden  Mesleki veTeknik Eğitim Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdunu Ziyaret etti. Ziyarette Maarif Müfettişleri Başkan Vekili Ahmet AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa CÖRE ve Şube Müdürü Mehmet BAYRAKDAR´ da hazır bulundu. 
İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN´in Öğrenci Yurdu İnşaatı Ziyareti

Yurt İl Müdürü ZiyaretiYurt İl Müdürü ZiyaretiYurt İl Müdürü ZiyaretiYurt İl Müdürü ZiyaretiYurt İl Müdürü ZiyaretiYurt İl Müdürü ZiyaretiYurt İl Müdürü Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN İnşaatı devam eden  Mesleki veTeknik Eğitim Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdunu Ziyaret etti. Ziyarette Maarif Müfettişleri Başkan Vekili Ahmet AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa CÖRE ve Şube Müdürü Mehmet BAYRAKDAR´ da hazır bulundu. İnşaat çalışmaları ile ilgili yerinde bilgi alan İl Müdürü Coşkun ESEN ilçenin önemli bir ihtiyacınının yapılan bu 200kişilik kız öğrenci yurdu ile giderileceğini ifade etti. Ayrıca planlanan Erkek öğrenci yurdunun da yapılması ile Emetin Öğrenci yurdu ihtiyacının karşılanacağını belirtti.

 

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.