KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ni Misafir ettik.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN’ni Misafir ettik.

Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun Esen, Emet ilçemizde okul müdürleriyle bir araya geldi. Esen, ilçedeki eğitim faaliyetlerine her zaman destek verdiklerini belirterek, ilçe milli eğitim müdürlüğüyle sürekli irtibat halinde bulunduklarını ifade etti. 

Esen, “Bugün ekibimle birlikte Emet ilçemizdeki eğitim sorunlarını yerinde incelemek, çözüm önerilerini kararlaştırmak üzere ilçenize ziyaret planladık. Okullarımızın yapım, onarım, donanım, personel vb. ihtiyaçlarını yerinde tespit edip çözüm için gerekli çalışmaları birlikte en kısa sürede gerçekleştireceğiz.” dedi.

Ziyarette, okulların eğitim-öğretim faaliyetleri, Emet ilçesinin sınavla öğrenci alan okullara öğrenci yerleştirme seviyesi ve başarının artırılması yönünde alınacak tedbirler konuşuldu. 

Esen, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını da ziyaret etti, öğrencilerle sohbet etti. Öğrenciler kurslardan duydukları memnuniyeti Milli Eğitim Müdürü’müze ilettiler. Müdürümüz de öğrencilere kurslara gösterdikleri ilgi sebebiyle teşekkürlerini ifade etti. Emet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2014-2015 ders yılında il çapında elde ettiği başarı dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Coşkun Esen, son olarak Gülten Dayıoğlu Anaokulu’nu ziyaret etti. Ziyaretinde öğretmen ve öğrencilerle hasbihal etti, beklentilerini, isteklerini dinledi. 

Esen, bundan sonra da bu tür ziyaretlerin süreceğini ve eğitim adına yaptıkları çalışmaların artarak devam edeceğini belirterek ilçemizden ayrıldı.

 İl Müdürü Ziyaretiİl Müdürü Ziyaretiİl Müdürü Ziyaretiİl Müdürü Ziyaretiİl Müdürü Ziyaretiİl Müdürü Ziyareti

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.