KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamımız Sn. Hasan ÇİÇEK'in Korona Virüs (COVİD-19) İle İlgili Mesajı

İlçe Kaymakamımız Sn. Hasan ÇİÇEK'in Korona Virüs (COVİD-19) İle İlgili Mesajı

Saygıdeğer Gazi Emetliler,

 

       Küresel Koronavirüs salgınıyla ülke olarak mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde öncelikle sağduyulu davranarak uyarıları dikkate aldığınız, kurallara uyduğunuz ve bu sayede kendinizin, ailenizin ve hepimizin sağlığı için göstermiş olduğunuz duyarlılık ve hassasiyet için sizlere, Koronovirüsle mücadele için günlerdir canla ve başla zaman mefhumu gözetmeden Gazi Emet Halkı için hizmet veren sağlık çalışanları, güvenlik personeli, temizlik personeli, Emet VEFA ekibi başta olmak üzere tüm kurumlarımızda görev yapan ve bu sürecin sağlıklı olarak işletilmesinde emeği geçen tüm personele ve vatandaşlarıma devletim ve şahsım adına teşekkür ederim.

         Bu mücadelede devletimizin bütün birimleri tüm tedbirleri almıştır ve tüm birimlerimizdeki çalışanlar azami gayret göstererek mücadeleye katkı sağlamaktadırlar. Emet Halkı olarak bizler de devletimizin tüm birimlerinden yapılan uyarı ve yönlendirmeleri dikkate alarak, hayatı evlerimize sığdırarak, üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için gerekli hassasiyetleri göstererek hem vatandaşlık görevimizi yerine getirelim hem de birlikte güçlü olduğumuzu, birbirimiz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağımızı gösterelim.

         Bu mücadelede Gazi Emet Halkına olan inancım tamdır. Hepinize sağlık ve afiyet dolu günler dilerim.

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.