KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Bilal Şen, Emet Anadolu İmam Hatip Lisesinde ÇEDES kapsamında veli öğrenci öğretmen işbirliği ile gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Bilal Şen, Emet Anadolu İmam Hatip Lisesinde ÇEDES kapsamında veli öğrenci öğretmen işbirliği ile gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/18170329_b2bd10f81d67478496970e0b49ff012e.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Bilal Şen, Emet Anadolu İmam Hatip Lisesinde ÇEDES kapsamında veli, öğrenci, öğretmen işbirliği ile gerçekleştirilen doğal beslenmeye teşvik etme amaçlı tarhana çorbası içme etkinliğine katıldı.