KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal ŞEN ve 3 Eylül İlkokulu Müdürü Süleyman AVCI, ilçemiz Halk Eğitim Merkezinde görev yapmış olan ve Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğüne müfettiş olarak atanan Mustafa CİN'i ziyarette bulundular.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal ŞEN ve 3 Eylül İlkokulu Müdürü Süleyman AVCI, ilçemiz Halk Eğitim Merkezinde görev yapmış olan ve Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğüne müfettiş olarak atanan Mustafa CİN'i ziyarette bulundular.![İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal ŞEN ve 3 Eylül İlkokulu Müdürü Süleyman AVCI, ilçemiz Halk Eğitim Merkezinde görev yapmış olan ve Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğüne müfettiş olarak atanan Mustafa CİN'i ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/09142021_whatsappimage20240209at14.18.21.jpg)