KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal ŞEN'in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal ŞEN'in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Mesajı

Bugün zaferlerin en büyüğü, günlerin en anlamlısı olan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününü idrak etmekteyiz.Çanakkale Zaferi, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlığının ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanıdır. Türk milleti Çanakkale'de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya, bağımsızlığı ve vatan toprağı söz konusu olduğunda, karşısında hiçbir gücün duramayacağı mesajını en açık şekilde vermiştir.

Aziz Şehitlerimiz, ulusal bütünlüğümüzün en önemli göstergesidir. Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren  şehitlerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla ebediyen sahip çıkacaktır.

Vatanımızı kanları, canları pahasına koruyan, onurumuzu, bağımsızlığımızı tehdit eden, birlik ve bütünlüğümüze kasteden her türlü kalkışmaya karşı çıkıp bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimizi, Şehitler Günü münasebeti ile saygı, minnet ve şükranla anıyor, Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum.

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.