KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bilal ŞEN Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sn. Kemal KARAHAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bilal ŞEN, Şube Müdürü Hasan Doğan ve Emet Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Avcı ile birlikte Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sn Kemal KARAHAN'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Müdürümüze ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bilal ŞEN Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sn. Kemal KARAHAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2021_10/18154934_IMG-20211018-WA0018.jpg)