KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bilal ŞEN Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sn. Sabahattin DÜLGER'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bilal ŞEN, Şube Müdürü Hasan Doğan ve Emet Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Avcı ile birlikte Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sn Sabahattin DÜLGER'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Müdürümüze ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bilal ŞEN Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sn. Sabahattin DÜLGER'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2021_10/18154849_IMG-20211018-WA0003.jpg)