KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal ŞEN ''29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'' Nedeni ile Bir Kutlama Mesajı Yayımladı

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal ŞEN ''29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'' Nedeni ile Bir Kutlama Mesajı Yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal ŞEN ''29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'' Nedeni ile Bir Kutlama Mesajı Yayımladı

  

         Bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 98. Kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururu ve coşkusu içindeyiz. Cumhuriyetin ilanı, milletimizin, şanlı tarihindeki, en önemli dönüm noktalarından biridir. Çünkü Cumhuriyet; milletimizin, bağımsızlık ve hürriyetinden, asla taviz vermeyeceğinin açık ifadesidir.

        Türkiye Cumhuriyeti; asırlardır hürriyetinden ve onurundan taviz vermektense ölmeyi tercih eden asil bir milletin şahlanışının, küllerinden yeniden doğuşunun nişanesidir.  Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin  geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin müşterek vazifesidir.

       Bu düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Harbimizin zafere ulaşmasında ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda vazife üstlenen, bu toprakları bize vatan kılmak için fedakârlıkla mücadele eden kahramanlarımızı saygıyla yad ediyor; bu uğurda canlarını veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yılı vesilesiyle milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

 

Bilal ŞEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.