İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bilal ŞEN'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bilal ŞEN'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/08151345_WhatsApp_Image_2021-01-07_at_15.11.11.jpg)
Gelecek nesillerimiz adına ümit bağladığımız gerçek güç, öğretmenlerimizdedir. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK'ü,eğitim şehidi öğretmenlerimizi ve ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğum siz değerli meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımla kutluyorum.