KÜTAHYA EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimizle Kaymakamımıza Hayırlı Olsun Ziyareti

İlçemize yeni atanan Kaymakamımız Mahmuthan ARSLAN´a İlçe Milli Eğitim ve Okul Müdürlerimizle  Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulunuldu. Müdürlerimizle tek tek yakından ilgilenen İlçe Kaymakamımız;  Deneyimli ve tecrübeli müdürlerle çalışacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eğitim için her türlü taleplerin karşılanmasında yardımcı olacağını dile getiren Kaymakamımız Okul Müdürlerine başarılı bir Eğitim Öğretim Yılı geçirmesi temennisinde bulundu.  
Okul Müdürlerimizle Kaymakamımıza Hayırlı Olsun Ziyareti

Kaymakam ZiyaretiKaymakam ZiyaretiKaymakam ZiyaretiKaymakam ZiyaretiKaymakam Ziyaretiİlçemize yeni atanan Kaymakamımız Mahmuthan ARSLAN´a İlçe Milli Eğitim ve Okul Müdürlerimizle  Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulunuldu. Müdürlerimizle tek tek yakından ilgilenen İlçe Kaymakamımız;  Deneyimli ve tecrübeli müdürlerle çalışacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eğitim için her türlü taleplerin karşılanmasında yardımcı olacağını dile getiren Kaymakamımız Okul Müdürlerine başarılı bir Eğitim Öğretim Yılı geçirmesi temennisinde bulundu.

 

 

Kapaklıca Mahallesi Hükümet Konağı Kat2 Emet/KÜTAHYA - 274 461 3012 274 461 3769

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.