KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TAŞIMALI EĞİTİME KAR ENGELİ
09/01/2017 Pazartesi günü ilçemizde taşımalı olarak eğitime devam eden öğrencilerimize Yaşanan Don ve Buzlanma nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kararı gereğince 1 gün tatil edilmiştir.![TAŞIMALI EĞİTİME KAR ENGELİ](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_09102506_58724098c03c0e2e301a9988.jpg)
09/01/2017 Pazartesi günü ilçemizde taşımalı olarak eğitime devam eden öğrencilerimize Yaşanan Don ve Buzlanma nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kararı gereğince 1 gün tatil edilmiştir.