KÜTAHYA
EMET İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEOG Sınavında Emet´ten 4 Türkiye Birincisi
26-27 Nisan 2017´de yapılan 2. TEOG sınavının sonuçlarının açıklanması ile birlikte İlçemizden 4 öğrencide Türkiye Birinciliklerinde yerini aldılar. Birinci olan öğrencilerimiz Ashaboğlu Ortaokulundan Melek CANDAN, Elif ÖNLÜ, İlknur DUYMAZ ve İpek KETİ´dir. Bu dört öğrencimizi, velilerini ve öğretmenlerini tebrik eder öğrencilerimizin gelecek hayattaki başarılarının devamını dileriz.![TEOG Sınavında Emet´ten 4 Türkiye Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2017_06/02094431_56849.jpg)